Kokë kriketi, BENMAN, krom-molibdenium, 21x85 mm

Në stok
Kodi
110650
1,450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Koke kriketi per pistoletat Pneumatike: Përmasa 21x85mm. Prodhuar nga material te temperuar krom molibdeniumi per ta bere super rezistent per perdorime te renda dhe industriale ne te njejten kohe. E projektuar per veglat pneumatike me 6 shlica dhe e padepertueshme nga korrezionet. Gjithashtu e mbrojtur nga veshje speciale kunder demtimeve.
Specifikime teknike
  • Materiali: Krom-molibdenium
  • Masa: 21x85mm
  • Përmasat: 21x85 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kokë kriketi, BENMAN, krom-molibdenium, 21x85 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved