Kontaktor 3-polar 115 A ne AC-3 me bobine 220 VAC

Në stok
Kodi
42383
31,900.01 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kontaktorët janë celësa elektrikë të cilët përdoren për të kycur dhe shkycur pajisje të ndryshme nga rrjeti.Ky është një kontaktor I përdorshëm në tension alternativ(AC), bobina e tij është 220V (por mund të ndryshohet në varësi të specifikave të ndryshme të sistemit),ka tre pole me fuqi maksimale 80kW dhe me rrymë 115A.
Specifikime teknike
  • Modeli: Montohet me vida
  • Gjatësia: 15.8cm
  • Gjerësia: 12cm
  • Tipi: Kontaktor
  • Frekuenca: 50Hz
  • Thellësia: 13.6cm
  • Tensioni i bobinës: 220V
  • Rryma termike: 115A
  • Numri i poleve: 3
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kontaktor 3-polar 115 A ne AC-3 me bobine 220 VAC
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved