Kosh plehrash, 50 lt, plastike, gri, kapak i kuq, 43x39xH68 cm

Në stok
Kodi
231990
2,450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kosh plehrash, plastikë, kapaciteti 50 Lt, rezistent ndaj agjentëve atmosferikë. I përshtatshëm për ambiente të jashtme. Ky kosh vjen në ngjyra të ndryshme dhe është mjaft praktik për ndarjen dhe transportimin e mbetjeve të ndryshme për riciklim.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 43 cm
  • Thellësia: 39 cm
  • Materiali: Plastik
  • Lartësia: 68 cm
  • Kapak: Po
  • Kapaciteti: 50 lt
  • Ngjyra: Gri, kapak I kuq
  • Dorezë: Jo
  • Marka: I.C.S.
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh plehrash, 50 lt, plastike, gri, kapak i kuq, 43x39xH68 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved