Kostum halloweeni per Femra, Egjyptian, M, e zeze, floriri

Out of stock
Kodi
789609
3,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kostum me tematikë Egjiptian I mbretëreshës, kostumi është I përbërë nga materiali 100% polyester, nga një fustan I gjatë në ngjyrë të zezë, 1 jakë e madhe ovale në ngjyrë floriri, 2 gjysëm doreza me tyl të varur në ngjyrë floriri dhe të zezë dhe 1 rrip për në mes në ngjyrë floriri me lidhje. Përmasat M (38), Madhësia e gjoksit: 93-96 cm ,Perimetri i belit: 73-75 cm, perimetri i ijëve: 99.5-102 cm. E përshtatshme për të rritur.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Zeze, floriri
  • Materiali: 100 % poliester
  • Masa: M
  • Përdorimi: Të rritur
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kostum halloweeni per Femra, Egjyptian, M, e zeze, floriri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved