Krëhër kopshti, metalik, 9 dhëmbë

Në stok
Kodi
76369
550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vegla e kopshtit me përmasë 38x11 cm është e përbërë nga meterial çeliku dhe me dorezë plastike. Është gjerësisht e përdorshme për kopshtin tuaj. Përdoret për mbjellje, transplant, çrrënjosjen dhe prashitjen e tokës. Është e përshtashme për përdorimin në vende të ngushta si edhe në kopshte të hapura.
Specifikime teknike
  • Përmasat: N/A
  • Materiali: Metalike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Marka: Green Seasons
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krëhër kopshti, metalik, 9 dhëmbë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved