Vegël kopshti, për lulet, metalik/plastik

Në stok
Kodi
11001
160 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndertuar nga materiale te cilesise me te larte, me rezistence te shkelqyer ndaj ndryshkjes dhe degradimit si pasoje e rrezeve UV. Ideale per prerjen e bishtave te bimeve dhe elementeve te tjere lidhes si spango, plasmas, rrjete etj. E lehte ne perdorim, pershkak te formes se drejte dhe perdorimit nen veprimin shtytes te krahut. Ideale per mirembajtjen dhe zhvillimin e metejshem te hapesires tuaj te gjelber.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 22 cm
  • Materiali: Metalik/Plastik
  • Gjatësia: 25cm
  • Ngjyra: Jeshile/E Zezë
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vegël kopshti, për lulet, metalik/plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved