Krem për fytyrën dhe trupin, Swiss Image, me zbardhje dhe shkëlqim, 200 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810259
849 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo formulë ushqyese dhe hidratuese, e pasuruar me ujë të akullnajave alpine, vitaminë B3 dhe gjalpë shea, përthithet lehtësisht thellë në lëkurë. Zbardh në mënyrë të dukshme tonin e lëkurës për t'ju dhënë një fytyrë dhe trup me shkëlqim dhe të njëtrajtshëm.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 200 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krem për fytyrën dhe trupin, Swiss Image, me zbardhje dhe shkëlqim, 200 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved