Krevat, dopjo, ALPHA, zgarë e përfshirë, plus 2 sirtarë (110x63xH21 cm), melaminë, arrë errët, 166x206xH90 cm

Out of stock
Kodi
212761
39,990 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Freskoni pamjen e dhomës tuaj me krevatin elegant nga linja e produkteve Alpha. Krevati Alpha ofron diçka elegante dhe moderne me dizenjon e tij. I qëndrueshëm dhe me stil, ky krevat është një pjesë e përsosur për mobilimin e dhomës suaj të gjumit. Kombinojeni me produkte të tjera të koleksionit Alpha për të krijuar një dhomë praktike dhe me stil. Shiltja tek koka e krevatit nuk është e përfshirë.
Specifikime teknike
  • Përmasë dysheku: 160x190 cm
  • Ngjyra: Arrë errët
  • Përfshihet mbajtësja e dyshekut: Po
  • Thellësia: 206 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Përfshihet dysheku: Jo
  • Lartësia: 90 cm
  • Materiali: Melaminë
  • Gjerësia: 166 cm
  • Marka: Valentini
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krevat, dopjo, ALPHA, zgarë e përfshirë, plus 2 sirtarë (110x63xH21 cm), melaminë, arrë errët, 166x206xH90 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved