Kuti plastike per vegla, Set 1+1(13"+16") Materiali:Plastike

Në stok
Kodi
110602
2,600 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Kuti plastike per vegla është një pjesë bazë e pajisjeve jo vetëm për profesionistët, por edhe për amatoret dhe te apasionuarit pas veglave te punes. Kuti praktike dhe të vëllimshme Herobox ju lejojnë të ruani ndonjë send të vogël. Ndërtimi i fortë dhe mbyllja e fortë do të sigurojnë sigurinë e veglave. Çelësat e fuqishëm parandalojnë hapjen aksidentale të rastit.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 23.1 cm
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti plastike per vegla, Set 1+1(13"+16") Materiali:Plastike
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved