Kuzhine e kompozueshme, material melamine 210cm/7njesi

Out of stock
Kodi
32295
23,270 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kabineti I kuzhinës mund ta tregoje estetike dhe ta bëjë funksionale kuzhinën e shtëpisë suaj. . Përmasat e kuzhinës janë shumë të përshtatshme për hapësira të vogla të shtëpise tuaj. Kuzhina jonë do të krijojë një ambjent shumë të bukur në shtëpinë tuaj
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 210cm
  • Gjerësia: 30 + 60cm
  • Lartësia: 85 + 60cm
  • Materiali: Melamine
  • Numri i moduleve: 7 njësi
  • Marka: ALMOPOL
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuzhine e kompozueshme, material melamine 210cm/7njesi
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved