Lëkundëse gjysëmhëne, metail i galvanizuar, bezhë, 130x86xH190 cm

Out of stock
Kodi
792497
31,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Lëkundëse formë gjysëmhëne. Model shumë i veçantë dhe shumë i rehatshëm, i cili është i përshtatshëm për ambjente shtëpie apo dhe bare e lokale të ndryshëm. Cilësi e mirë me një çmim të garantuar.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Bezhë
  • Materiali: Metail i galvanizuar
  • Përdorimi: I jashtëm
  • Përmasat: 130x86xH190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse gjysëmhëne, metail i galvanizuar, bezhë, 130x86xH190 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved