Llampe inkandeshente transparente ne forme qiriu 60W me baze E14

Në stok
Kodi
41974
Special Price 30 Lekë Ishte 50 Lekë
Ju kurseni 40% ose 20 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Llambat inkandeshente janë llamba të cilat ndricojnë po aq sa konsumojnë. Kjo llambë transparente ka formë standarte qiriu, konsumon 40W, punon në tension rrjeti dhe jep një ndricim të ngrohtë.Kanë një jetëgjatësi 1,000 orë pune (kjo e llogaritur që llamba të jetë ndezur 3 orë/ditë), japin 10.5 lumen/wat
Specifikime teknike
 • Klasi i energjisë: F
 • Lloji i ndriçimit: I ngrohtë
 • Lloji i portollambës: E14
 • Jetëgjatësia: 1000 orë
 • Tensioni: 230V
 • Forma: B35
 • Fuqia: 60W
 • Gjatësia: 9.5cm
 • Gjerësia: 3cm
 • Fluksi i ndriçimit: 580lm
 • Tipi: Llambë inkandeshente
 • Marka: Beryl
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llampe inkandeshente transparente ne forme qiriu 60W me baze E14
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved