Lodër kamjon rëre plazh, plastike, ngjyra të ndryshme, 25x32 cm

Në stok
Kodi
795536
1,790 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Lodra kamjon rërë plazhi nga plastika me dimensionet 25x32 cm është një mjet argëtues dhe i përshtatshëm për fëmijët të shijojnë kohën e tyre në plazh. Me një dizajn të thjeshtë dhe tërheqës, kamjoni ju lejon fëmijëve të lëvizin në rërë, të eksplorojnë dhe të krijojnë aventura të imagjinatës së tyre. Ajo ofron një mënyrë të këndshme për të luajtur në rërë dhe për të shfaqur kreativitetin e tyre.
Specifikime teknike
  • Materiali: plastike
  • Ngjyra: ngjyra të ndryshme
  • Përmasat: 25x32 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lodër kamjon rëre plazh, plastike, ngjyra të ndryshme, 25x32 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved