Lule artificiale, orkide, në vazo qeramike, e bardhë, 44 cm

Në stok
Kodi
242384
1,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo lule artificiale është një zbukurim I shkëlqyeshëm I dhomës. Ndryshe nga dekorimet e tjera, lulet janë një zbukurim universal dhe përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo stil dekorativ. Prandaj, pa marrë parasysh se çfarë dizajni të brendshëm të shtëpisë tuaj, një lule fantastike patjetër do ta plotësojë atë në mënyrë të përsosur.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Lartësia: 44 cm
  • Ngjyra: E bardhë
  • Marka: Atmosphera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, orkide, në vazo qeramike, e bardhë, 44 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved