Lule artificiale, plastike, jeshile, 30x30 cm

Në stok
Kodi
244304
1,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Është një zgjedhje praktike për ata që nuk duan të humbin kohë duke u kujdesur vazhdimisht për lule. Produktet nuk kërkojnë kohë e mund për mbjellje dhe hortikulturë, nuk kërkojnë mirëmbajtje të rregullt, ujitje, rimbjellje dhe mirëmbajtje të dritës së duhur të diellit. Gjithmonë rrinë jeshile, duken të freskëta gjatë gjithë vitit.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 30 cm
  • Lartësia: 30 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Jeshile
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, plastike, jeshile, 30x30 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved