Lule artificiale, set 3 copë, në vazo, plastike, jeshile/e bardhë, 16 cm

Në stok
Kodi
244285
499 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Cilësia e bimëve artificiale ka marrë vrull vitet e fundit. Aty ku tre vjet më parë shumë njerëz ende mendonin se bimët artificiale ishin të tmerrshme, tani ne i shohim ato gjithnjë e më shumë në dhomat e ndenjes, zyra dhe madje edhe pishina. Bimët e falsifikuara janë praktikisht të padallueshme nga ato reale. Në gamën tonë të gjerë do të gjeni një zgjidhje të bukur të qëndrueshme për çdo vendndodhje për të krijuar atmosferën e dëshiruar dekorative. Dhe për më tepër, nuk keni pse të shqetësoheni më për këtë!
Specifikime teknike
  • Lartësia: 16 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Jeshile/e bardhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, set 3 copë, në vazo, plastike, jeshile/e bardhë, 16 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved