Maske esenciale, Swiss Image, me qymyr druri, tightening & mattifying, 100 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810260
1,099 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një përzierje e butë e ekstrakteve natyrale të hisopit me ujë akullnajor alpin, i formuluar posaçërisht për të pastruar thellësisht lëkurën dhe për t'i dhënë asaj një pamje mat të qëndrueshme. Për llojet e lëkurës së përzier dhe të yndyrshme.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 100 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Maske esenciale, Swiss Image, me qymyr druri, tightening & mattifying, 100 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved