Mbajtëse televizori, Gota, çelik, e zezë, 120x50xH50 cm

Në stok
Kodi
243517
18,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtëse televizori, Gota, materiali çelik,ngjyra e zezë. Përmasa120x50xH50 cm. Kjo mbajtëse televizori eshte shume praktike dhe me nje stil unik. Dizenjo bashkëkohore dhe detaje elegante që vijnë së bashku për të krijuar koleksionin argëtues.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E zezë
  • Materiali: Çelik
  • Thellësia: 50 cm
  • Lartësia: 50 cm
  • Gjerësia: 120 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtëse televizori, Gota, çelik, e zezë, 120x50xH50 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved