Mobilje televizori dhe ekspozitor TAURURUS 231x42xH191cm, melamine lisi (sonoma)

Out of stock
Kodi
29935
27,980 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mobilja e televizorit TAURURUS improvizon nje skene teatrore fal stilit bashkohor. Ky grup gjithëpërfshirës mundëson ekspozime dhe kompozime të zgjuara për vendosjen e televizorit dhe sendeve të ndryshme dekorative. Punuar me cilësi dhe melaminë të përzgjedhur me finiturë miqësore do të sjellë cilësi dhe balanc duke organizuar hapësirën e ndenjes në mënyrë efektive. Mobiloni shtëpinë tuaj me ide të reja dhe mundësi pafund vetëm në Megatek.
Specifikime teknike
  • Materiali: Melamine
  • Thellësia: 42cm
  • Gjerësia: 231cm
  • Lartësia: 191cm
  • Marka: Forma Ideale
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mobilje televizori dhe ekspozitor TAURURUS 231x42xH191cm, melamine lisi (sonoma)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved