Mobilje televizori, Neostill Via, dru/xham, kafe, 130x40x40 cm

Në stok
Kodi
243638
19,990 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Mobilje televizori dhe ekspozitor lejon arredimin e plotë të dhomës së ndenjes, falë rregullimit jashtëzakonisht praktik të rafteve të hapura dhe të mbyllura. Finitura e pasur, materialet moderne si veshja e drurit dhe transparenca e xhamit qe lejon ekspozimin e zbukurimeve bëjnë që produkti të jetë një zgjedhje plot stil për çdo ambjent.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Dru/xham
  • Lartësia: 40 cm
  • Gjerësia: 130 cm
  • Gjatësia: 40 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mobilje televizori, Neostill Via, dru/xham, kafe, 130x40x40 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved