Mobilje tualeti, MILANO 85, MDF, e bardhë

Në stok
Kodi
224490
22,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Seti i kompletuar prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Lavamani i bardhe porcelani ofron stil në dekorin e tualetit tuaj, lehtësi për tu pastruar duke siguruar një pamje të bukur dhe shume moderne per tualete me hapesira mesatare. Materiali i mobiljeve prej MDF është rezistent ndaj lagështirës. Ngjyra e setit kompozohet shumë mirë në ambiente me pllaka moderne njëngjyreshe dhe me motive të ngjyrave të ndryshme. Seti përfshin lavamanin, dollapin poshtë tij dhe pasqyrën, të gjitha të paketuara për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejt nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.
Specifikime teknike
  • Përfshihet pasqyra: Po
  • Përfshihet lavamani: Po
  • Ngjyra: E bardhë
  • Pasqyra: 86x40 cm
  • Nevojitet montim: Po
  • Mobilja e lavamanit: 81x34x H70 cm
  • Përfshihet rubineti: Jo
  • Përmasat e lavamanit: 90x44 cm
  • Materiali: MDF
  • Përmban sergjene/ raft: Po
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mobilje tualeti, MILANO 85, MDF, e bardhë
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2021 MEGATEK // All rights reserved