Ndricues kopshti tre degesh me xhama Opal,H1.8m

Out of stock
Kodi
45463
14,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me nje dizenjo me element te stilit klasik vjen me nje kombinim te perkryer te materialit elegant te metalit me qelqin per ti shtuar stilin , finesen , elegancen dhe per ta perzonalizuar kopshtin tuaj
Specifikime teknike
 • Lloji i portollambës: E27
 • Tipi: Ndricues kopshti
 • Gjerësia: 55cm
 • Gjatësia: 185cm
 • Fuqia: 3x60W
 • Materiali: Metal/qelq
 • Përfshihen llambat: JO
 • Numri i llambave: 3
 • Tensioni: 230V
 • Stili: Klasik
 • Reostat: Po
 • Marka: Romaantic
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues kopshti tre degesh me xhama Opal,H1.8m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved