Ndricues me sensor i jashtem

Në stok
Kodi
42454
780 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
ST323 eshte nje mundesi me shume per te kursyer enrgjine,dedekton levizjet dhe ne menyre automatike ambienti ndricohet.nese ju doni drite pertej intervalit kohor te parashikuar mjafton te shtypni butonin dhe derisa ju te vendosni, ambienti do te ngelet I ndricuar.
Specifikime teknike
  • Modeli: Me sensor
  • Lloji i baterisë: 4 xAA
  • Tipi: Ndricues I jashtëm me sensorë
  • Lartësia: 4.7cm
  • Gjatësia: 12.5cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndricues me sensor i jashtem
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved