Ngrohës elektrik, DCG, 1600W, 3 rezistenca kuarci, 220-240 V, H41.5x54x17 cm

Në stok
Kodi
812135
1 vit garanci
5,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me 4 elemente kuarci. Çelësi i sigurisë. Ventilator dhe lagështues. 3 nivele të temperaturës 500/ 1,500/ 2,000 W. Furnizimi me energji elektrike 220/240V - 50/60 Hz. Përmasat 54 x 17 xh 41.5 cm.
Specifikime teknike
  • Përmasat: H41.5x54x17 cm
  • Tipi: Ngrohës elektrik
  • Fuqia: 1600 W
  • Sipërfaqja që mbulon: 12-15 m²
  • Marka: DCG
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngrohës elektrik, DCG, 1600W, 3 rezistenca kuarci, 220-240 V, H41.5x54x17 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved