Ngrohës me gaz, Niklas, piramid, 13 kW, 42000 BTU, 850g/hr, 20 m², H227 cm

Në stok
Kodi
811934
1 vit garanci
35,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ngrohës me gas i përshtatshëm për ambiente të jashtme, mjaft estetik dhe shumë fuksional. Përdorimi i këtij produkti është i mundshëm në ambiente të jashtme si veranda apo ambiente të tjera të jashtme, në lokale apo bare. Mund të ngrohë një hapsirë deri në 20 m² fale fuqise të lartë 13 kW / 42000 BTU.
Specifikime teknike
  • Diametri: N/A
  • Tipi: Ngrohës me gas
  • Lartësia: 227 cm
  • Konsumi: 850 g/h
  • Sipërfaqja që mbulon: 20 m²
  • Fuqia: 13 kW
  • Marka: NIKLAS
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ngrohës me gaz, Niklas, piramid, 13 kW, 42000 BTU, 850g/hr, 20 m², H227 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved