Paradiso Toys play tent Aquariumblue 120x80 cm, blue

Out of stock
Kodi
789457
3,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tendë kampingu, për fëmijë, bërë prej materiali poliestër, me mbrojtje ndaj diellit UV:30+, e përshtatshme për moshë nga 10 muaj. Cadra është e përshtatshme per tu përdorur në plazh si bazë ndenjeje dhe mbrojtëse ndaj diellit, pastrohet lehtë. Ngjyrë blu
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Aquariumblue
  • Materiali: Poliestër
  • Përmasat: 120x80 cm
  • Grupmosha: Mbi 10 muaj
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Paradiso Toys play tent Aquariumblue 120x80 cm, blue
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved