Pistoletë uji, plastike, blu, 38 cm

Në stok
Kodi
795551
1,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pistoleta uji nga sfungjeri dhe plastika me gjatësi 38 cm është një mjet argëtues dhe i përshtatshëm për fëmijët të luajnë me ujin në kohën e tyre të lirë. Me një dizajn të thjeshtë dhe funksional, pistoleta uji ju lejon fëmijëve të luajnë dhe të shijojnë gjuajtjen e ujit. Ajo ofron një mënyrë të këndshme për të luajtur në kopsht, në plazh ose edhe në banjë dhe për të shkaktuar kënaqësi dhe zbavitje nëpërmjet ujit.
Specifikime teknike
  • Materiali: plastike
  • Ngjyra: blu
  • Përmasat: 38 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pistoletë uji, plastike, blu, 38 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved