Pjesë ekstra shtylle alumini, 50 cm

Në stok
Kodi
45060
Special Price 700 Lekë Ishte 1,090 Lekë
Ju kurseni 36% ose 390 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një aksesor shtese që do t'ju ndihmoje të arrini lartësinë e duhur për shtyllat e ndriçimit të kopshteve apo lulishteve tuaja. Ky produkt shton mundësinë dhe rregullon efiçensën në ndriçimin tuaj të jashtëm.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 50cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjesë ekstra shtylle alumini, 50 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved