Pllake ABB 4P Verdhe Pastell

Në stok
Kodi
43645
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë, dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Kapaku me ngjyrë të verdhë dhe prej materiali plastikë rezistentë do të ishte zgjedhja ideale për të kompletuar ambjentet tuaja, ai ka një dizenjo të thjeshtë dhe tërheqëse që kombinohet lehtë me elementë të tjerë dekorartiv.
Specifikime teknike
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1
  • Trashësia: 8mm
  • Tipi: Pllake ABB 4P Verdhe Pastell
  • Gjerësia: 9
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllake ABB 4P Verdhe Pastell
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved