Pulsant, 1P, 16A, simbol drite, (i bardhë)

Në stok
Kodi
43664
315 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Gama e gjerë e produkteve ABB ju ofron këtë çelës pulsant 16A me cilësi dhe rezistencë të lartë. Ai mund të përdoret për të komanduar ndriçimin e shkallës ose zilen e derës. Ngjyra e bardhë ju ofron komoditetin e kombinimit me çdo ngjyrë kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Paketimi: 1
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik/copper
  • Tipi: Pulsant 1P 16A Simbol Drite,ngjyre e bardhe
  • Gjerësia: 2
  • Gjatësia: 4.5
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pulsant, 1P, 16A, simbol drite, (i bardhë)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved