Pllake ABB ABB 3P Kalter P

Në stok
Kodi
43640
120 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë, dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Kapaku me ngjyrë të kaltër dhe prej materiali plastikë rezistentë do të ishte zgjedhja ideale për të kompletuar ambjentet tuaja, ai ka një dizenjo të thjeshtë dhe tërheqëse që kombinohet lehtë me elementë të tjerë dekorartiv.
Specifikime teknike
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1
  • Trashësia: 8mm
  • Tipi: Pllake ABB ABB 3P Kalter P
  • Gjerësia: 9
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllake ABB ABB 3P Kalter P
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved