Pulsant 1P 16A Simbol Zile,ngjyre e bardhe

Në stok
Kodi
43662
250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë, dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Gama e gjerë e produkteve ABB ju ofron këtë celës pulsant 16A me cilësi dhe rezistencë të lartë. Ai mund të përdoret për të komanduar zilen e derës duke qenë se është lehtësisht i dallueshëm nga simboli i ziles. Ngjyra e bardhë ju ofron komoditetin e kombinimit me cdo ngjyrë kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Paketimi: 1
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik/copper
  • Tipi: Pulsant 1P 16A Simbol Zile,ngjyre e bardhe
  • Gjerësia: 2
  • Gjatësia: 4.5
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pulsant 1P 16A Simbol Zile,ngjyre e bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved