Prefese lapsi Deli,6x9 cm, mikse

Në stok
Kodi
789591
49 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prefese lapsi Deli, Shërben për të prehur lapsat me ngjyra dhe lapsa druri. Të përshtatshme për tu përdorur nga fëmijë dhe nga të rritur.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Mikse
  • Përmasat: 6x9 cm
  • Marka: Deli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prefese lapsi Deli,6x9 cm, mikse
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved