Prefese lapsi Deli, metalike, 5x4 cm,mikse

Në stok
Kodi
789596
28 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prefese lapsi Deli, me 1 fole. Shërben për të prehur lapsat me ngjyra dhe lapsa druri. Të përshtatshme për tu përdorur nga fëmijë dhe nga të rritur.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Mikse
  • Përmasat: 6x9 cm
  • Marka: Deli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prefese lapsi Deli, metalike, 5x4 cm,mikse
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved