Prizë 2P dhe Italian E (bivalente), shutere alumin

Në stok
Kodi
42213
1,030 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet SCHNEIDER. Priza bivalente UNICA TOP dy polare dhe tokëzim është zgjidhja ideale për lidhur produkte të ndryshme në rrjet. Ngjyra alumin bën që kjo prizë të kombinohet me ngjyra të ndryshme kapaku.
Specifikime teknike
  • Modeli: Bivalente
  • Thellësia: 3.5cm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Tensioni: 250V
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Numri i moduleve: 1
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prizë 2P dhe Italian E (bivalente), shutere alumin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved