Raft erëzash, set 12 copë, bambu+qelq, natyrale+metalike, qelq, L. 17 x P. 17 x H. 22,9 cm

Në stok
Kodi
796994
1,495 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky set i raftëve erëzash është një zgjedhje e shkëlqyeshme për organizimin e erëzave tuaja në kuzhinë. Ky set përfshin 12 copë raftë erëzash që janë të bëra prej bambut dhe qelqit. Raftët e bëra prej bambut japin një pamje natyrale dhe të pastër, ndërsa struktura metalike e qelqit jep stabilitet dhe durabilitet. Kjo kombinim e bën atë një shtesë të bukur për kuzhinën tuaj. Rafti erëzave ka dimensionet L. 17 x P. 17 x H. 22,9 cm, që është e përshtatshme për të mbajtur erëza të ndryshëm dhe mbajtur rend dhe organizim në hapësirën tuaj të gatimit. Ky set do të ndihmojë të organizoni erëzat dhe do t'ju lejojë t'i keni ato në dorë me lehtësi gjatë gatimit.
Specifikime teknike
  • Përmasat: L. 17 x D. 17 x H. 22.9 cm
  • Ngjyra: natyrale+metalike
  • Materiali: bambu+qelq
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft erëzash, set 12 copë, bambu+qelq, natyrale+metalike, qelq, L. 17 x P. 17 x H. 22,9 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved