Raft metalik, Grima, Joker, 90X40X180H , 175 kg per kat, i zi, me 5 ndarje

Në stok
Kodi
820455
Special Price 6,900 Lekë Ishte 8,500 Lekë
Ju kurseni 19% ose 1,600 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky raft prej hekuri është zgjidhja juaj më e mirë për hapësirat e ngushta që keni. Ju mund ta përdorni për të vendosur dokumenta, kancelari, vegla të ndryshme etj. Ju ndihmon të organizoni materiale të ndryshme që keni në shtëpi, punë, garazh etj. Mund të mbajë peshë deri në 175 kg për kat. Ka 5 kate, permasë 180x90x40 cm dhe 4 këmbë PVC- je.
Specifikime teknike
  • Numri i sergjenëve: 5 kate
  • Thellësia: D 40 cm
  • Materiali: Metal
  • Gjerësia: W 90 cm
  • Pesha mbajtëse: 175 kg
  • Tipi: Raft metalik
  • Lartësia: H 180 cm
  • Ngjyra: E zezë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raft metalik, Grima, Joker, 90X40X180H , 175 kg per kat, i zi, me 5 ndarje
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved