Raketa plazhi me velcro + top

Në stok
Kodi
606984
Special Price 230 Lekë Ishte 290 Lekë
Ju kurseni 21% ose 60 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ideale per argetimin e femijeve ne plazh dhe ambiente pushimi. Rezistente ndaj demtimeve si pasoje e perplasjeve te shumta. Kohezgjatja e lojes, rritet me aftesine e mbajtjes se topit per nje kohe te gjate ne ajer.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 2+1
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Raketa plazhi me velcro + top
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved