Rrugicë Lisa, modern, poliestër, krem/nuanca gri, 80x150 cm

Në stok
Kodi
796461
2,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Rrugica "Lisa" është një zgjedhje e shkëlqyer për të shtuar një prekje moderne dhe të përshtatshme në ambientin tuaj. Me dimensione 80x150 cm, kjo rrugicë është e përshtatshme për të vendosur në dhomën e ndenjjes, dhomën e gjumit, korridorin ose kudo tjetër që dëshironi të shtoni një element dekorativ dhe funksional në shtëpinë tuaj. Materialet e poliestër të kësaj rrugice e bëjnë atë të lehtë për pastrim dhe të përshtatshme për përdorim të gjatë. Kombinimi i ngjyrës krem me nuancën gri është i neutralë dhe i rafinuar, dhe përshtatet me lehtësi me shumicën e dekorit të shtëpisë suaj. Rrugica "Lisa" ofron një pamje të pastër dhe moderne, dhe do të shtojë një prekje të veçantë në shtëpinë tuaj. Ajo është një zgjedhje e shkëlqyer për të shtuar komfort dhe stil në ambientin tuaj të brendshëm. Rrugica sugjerohet të lahet vetëm në mënyrë profesionale, me detergjent profesional tekstili të dedikuar.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 80x150 cm
  • Pastrimi: Rekomandohet pastrim profesional
  • Modeli: modern
  • Ngjyra: krem/nuanca gri
  • Materiali: poliestër
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrugicë Lisa, modern, poliestër, krem/nuanca gri, 80x150 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved