Rrugicë tualeti, pambuk, me vija, gri/e lehtë, 50x80 cm

Në stok
Kodi
226764
1,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Përsosni stilin e tualetit me këtë rrugicë banje në një material të butë. Perfekte për t'u vendosur kur del nga dushi. Ka një bazë të qëndrueshme që nuk rrëshqet e cila ndihmon tapetin të qëndrojë në vend dhe siguron një sipërfaqe të sigurt për të ecur. Materiali i saj prej 100% pambuk e bën këtë rrugicë të jetë higjenike dhe mjaft e butë.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri/e lehtë
  • Materiali: Pambuk
  • Gjatësia: 80 cm
  • Gjerësia: 50 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrugicë tualeti, pambuk, me vija, gri/e lehtë, 50x80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved