SAUNA /NYS-1112

Out of stock
Kodi
33077
219,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një jetë më e mirë me SAUNA ME AVULL ( 1-2person ) . Ajo është disenjuar për të pasur një përdorim të lehtë. Me këtë sauna stresi zhduket, muskujt e trupit gjallërohen si dhe ndihmohet qarkullimi i gjakut . Gjithashtu ndihmon në djegien e kalorive të tepërta, luftimin e sëmundjeve të ndryshme. Duke përdorur këtë sauna, ju dilni të gjallëruar dhe jeni gati për cdo gjë që mund tju sjellë dita.
Specifikime teknike
  • Masa: 1250x1100x660xH2000mm
  • Kapaciteti: 1-2 persona
  • Materiali: Dru pishe kanadeze, xham I temperuar
Write Your Own Review
Po vlerësoni:SAUNA /NYS-1112
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved