Sensor I thyerjes se xhamit

Në stok
Kodi
42431
Special Price 540 Lekë Ishte 668 Lekë
Ju kurseni 19% ose 128 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
ST98-2 eshte nje sensor per identifikimin e thyerjeve te xhamave,ofron siguri maksimale dhe injoron cdo zhurme tjeter.sensori ka te memorizuar zhurmat e vecanta qe duhet te dedektoje duke perjashtuar mundesine e gabimit.eshte I pajisur me indikator me drita,ka permase te vogel dhe i thjeshte ne instalim.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 5.1cm
  • Tipi: Sensor I thyerjes së xhamit
  • Modeli: ST98-2
  • Trashësia: 2.4cm
  • Gjatësia: 9.1cm
  • Tensioni: 8-16V DC
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sensor I thyerjes se xhamit
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved