Set Kornize krevati 200x95xH100cm + komodine 44x43xH46cm

Out of stock
Kodi
29851
8,960 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Ky set është i përshtatshëm për dhomë fëmijësh. Mund të përdoret i vetëm ose i kombinuar me produktet e tjera të koleksionit. Funksional dhe tërheqës me stil bashkëkohor dhe modern, ky set është i sigurt që përmirëson pamjen e ambjenti tuaj. Seti përfshin: Kornizë krevati 200x95xH100cm Komodinë 44x43xH46cm
Specifikime teknike
  • Materiali: Melamin
  • Marka: Tuttomobili
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set Kornize krevati 200x95xH100cm + komodine 44x43xH46cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved