Set krevat portativ 125x62x73 cm + dyshek i pakosshem 120x60x5 cm, mikse, 2 pjesë

Out of stock
Kodi
7808921
17,900 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Set për fëmijë, i cili përfshin një krevat portativ me rrota, me dy nivele, në ngjyrë gri, me një përmasë 125x62x73 cm, si dhe një dyshek me palosje aloe vera, në përmasë 120x60x5 cm.
Specifikime teknike
  • Përmasat: Krevati 125x62x73 cm, Dysheku 120x60x5 cm
  • Paketimi: 2 pjesë
  • Ngjyra: Gri/e bardhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set krevat portativ 125x62x73 cm + dyshek i pakosshem 120x60x5 cm, mikse, 2 pjesë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved