Shatervan me cimento te perforcuar me fibra xhami, 40 x 40, H83.5 cm, gri

Në stok
Kodi
831629
Special Price 39,900 Lekë Ishte 51,900 Lekë
Ju kurseni 23% ose 12,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shatërvane me cimento te perforcuar me fibra xhami, 40 x 40, H83.5 cm, gri, me ndricim led. Kanë pamjen e gurit natyror. Për t'i shtuar një element relaksues dhe të bukur mjediseve tuaja dhe per te sjelle natyren prane jush zgjidhja eshte ky shatervan. Mund të vendosen brenda ose jashtë.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri
  • Tipi: Montim ne mur
  • Lartësia: 83.5 cm
  • Materiali: Cimento te perforcuar me fibra xhami
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shatervan me cimento te perforcuar me fibra xhami, 40 x 40, H83.5 cm, gri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved