Sobë, Indesit, 73 Lt, 4 vatra qeramike, G (A), shina teleskopike, vetepastrim katalitik, W60xD60xH85 cm

Në stok
Kodi
812174
5 vjet garanci
Special Price 55,990 Lekë Ishte 76,990 Lekë
Ju kurseni 27% ose 21,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karakteristikat e kësaj sobe Indesit 60x60 me qëndrim të lirë janë: 1 plitkë halogjene. 3 pllaka radiale. Ngjyra inox. Furnizimi me energji elektrike. Një metodë gatimi multifunksionale. Click&Clean ju lejon të hiqni shpejt dhe me lehtësi panelet e xhamit nga dera e furrës tuaj për pastrim shumë të lehtë. Furrat e integruara e bëjnë të lehtë heqjen e rrjedhjeve dhe spërkatjeve pas fillimit të ciklit të pastrimit. Një furrë me ventilator dhe një element ngrohjeje rrethore që do të aktivizohet në të njëjtën kohë. Ventilatori i montuar në pjesën e pasme shpërndan në mënyrë të barabartë ajrin e nxehtë në furrë dhe ju mund të gatuani ushqime të ndryshme që kërkojnë të njëjtën temperaturë. Funksioni i skarës gatuan në skarë mish, peshk dhe bukë të thekur, duke ju kursyer njëkohësisht kohë dhe energji. Cilësimi i shkrirjes ul ngadalë pjesën e brendshme të furrës tuaj në temperaturën e dhomës dhe shkrin ushqimin tuaj shpejt dhe me efikasitet.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 73 Lt
  • Përmasat: W60xD60xH85 cm
  • Klasi i energjisë: G (A)
  • Tipi: Sobë
  • Marka: Indesit
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sobë, Indesit, 73 Lt, 4 vatra qeramike, G (A), shina teleskopike, vetepastrim katalitik, W60xD60xH85 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved