Stilolpas Bic Geloticity qick dry, plastik, 0.5 mm

Në stok
Kodi
789559
829 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Stilolpas Bic Geloticity qick dry, prej materiali plastik me trashësi maje 0.5 mm. Shkruan rrjedhshëm dhe boja e saj thahet shpejt.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 4 copë
  • Materiali: Plastik
  • Përmasat: 0.5 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stilolpas Bic Geloticity qick dry, plastik, 0.5 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved