Tavolinë e rrumbullakët me palosje Bistro, metalike, jeshile errët, Dia.60xH71 cm

Në stok
Kodi
798481
Special Price 5,990 Lekë Ishte 7,490 Lekë
Ju kurseni 20% ose 1,500 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prodhuar nga strukure metalike dhe lyer me tekniken elektrostatike per rezistence te shkelqyer ndaj agjenteve atmosferik. Projektuar per te qene ergonomike fale mundesise se palosjes dhe e qendrueshme gjate perdorimit fale struktures metalike. Siperfaqja 60 cm e ben te pershtatshme kete tavoline per hapesira te mesme dhe te vogla. Produkti ideal per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj.
Specifikime teknike
  • Përmasat: D60xH71 cm
  • Materiali: Metalik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë e rrumbullakët me palosje Bistro, metalike, jeshile errët, Dia.60xH71 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved