Tavolinë këndi, syprinë mermeri, strukturë metalike (floriri), Ø50 xH54.5 cm

Në stok
Kodi
242263
9,750 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Tavolinë këndi, me strukturë mbajtëse e përbërë materiali metalik, me përmasa 3x1 cm dhe lartësi 54.5 cm, të veshur me bojë polimere termoplastike jo të lëngshme, në ngjyrë gold. Tavolina është e pajisur me syprinë dhe bazë në formë rrethore, e përbërë prej materiali mermeri, me diametër 50 cm, në ngjyrë të bardhë. Përdoret si një objekt funksional dhe dekorues në arredimin e ambienteve të brendshme të shtëpive, në hollet e pritjes së hoteleve apo në ambientet e brendshme dhe të jashtme të bar-kafeve.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Floriri/e bardhë
  • Materiali i strukturës: Metalike
  • Materiali i sipërfaqes: Mermer
  • Mënyra e zgjerimit: Jo
  • Diametri: 50 cm
  • Lartësia: 54.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë këndi, syprinë mermeri, strukturë metalike (floriri), Ø50 xH54.5 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved