Tavolinë mbledhje, MS03 Enjoy, syprinë melamine, strukturë metali, bezhë, 160x138xH75 cm

Në stok
Kodi
213845
35,990 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Jeni duke kërkuar për një përmirësim për zyrën tuaj? Kjo tavolinë është një zgjedhje e shkëlqyer. Një linjë tavolinash operative dhe gjysmë ekzekutive me strukturë metalike. Kjo tavolinë praktike zyre ofron hapësirë të mjaftueshme për të punuar. Keni hapësirë të mjaftueshme për një monitor, tastierë dhe aksesorë të tjera që ju nevojiten për punën tuaj.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 75 cm
  • Thellësia: 138 cm
  • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
  • Ngjyra: Bezhë
  • Gjerësia: 160 cm
  • Materiali i strukturës: Strukturë metali
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë mbledhje, MS03 Enjoy, syprinë melamine, strukturë metali, bezhë, 160x138xH75 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved